KNIHA NA VIANOCE - 8. december 2022

Viete si predstaviť pestovanie kvetov, byliniek, ba dokonca potravín len vo vode? Veru, je to možné. Nie je to samozrejme jednoduchá vec, je potrebné si túto technológiu naštudovať a venovať sa jej, a výsledok sa dostaví.

"Hydropónia predstavuje umelý, ale pritom nie neprirodzený spôsob pestovania, ktorý je založený na rovnakých zákonitostiach, na akých funguje kolobeh života v prírode.“ Týmito slovami zakladateľa modernej hydropónie Williama F. Gericka začína kniha Hydroponie pro každého : vše o domácím pěstování autora Williama Texiera, skutočného priekopníka hydroponického priemyslu. Jeho knihe sa hovorí aj "biblia hydroponického pestovania", ktorá vám pomôže v pokoji domova dosiahnuť také výnosy o akých sa vám ani nesníva.

Naša riaditeľka je úplný začiatočník, s hydropóniou sa vďaka tejto knihe ešte len zoznamuje, ale je presvedčená, že je to úžasný spôsob ako pestovať nielen kvety, ale aj bylinky a potraviny. Ak ste vášnivým pestovateľom kvetov, skúste túto metódu a možno sa vám otvoria úplne nové obzory.

Kniha je na svete už asi 8 rokov, ale na trhu ju ešte nájdete. Ak náhodou nie, alebo si nie ste istí, či táto činnosť pre Vás bude to „pravé orechové“, požičajte si ju u nás, má signatúru svkpoB 92449. Je síce v češtine, ale to snáď nebude prekážať.

https://www.zbozi.cz/vyrobek/hydroponie-pro-kazdeho-william-texier/vsechny-recenze/

 

Dnes malý darček - farebná plátená taška - pre vyžrebovaného používateľa č. preukazu 273C36124042119817732.

Späť na kalendár podujatí