KNIHA NA VIANOCE - 12. december 2022

Na učenie sa cudzieho jazyka nie je nikdy neskoro. Nemusí z vás byť hneď dokonalý tlmočník, stačí ak sa dorozumiete s cudzincom. A viete si predstaviť učiť sa napr. anglický jazyk spolu so svojou predškoláckym vnúčaťom? Na to je audiokniha Angličtina farebná konverzácia tá pravá. Objavila ju na svojich potulkách medzi detskými knihami naša riaditeľka, keď sa snažila kúpiť zaujímavú knihu pre svojho vnuka Olivera.

Táto útla, 96-stranová knižočka okrem textovej časti a ilustrácií obsahuje aj CD s MP3 nahrávkami slovíčok a fráz, stačí si nasadiť slúchadlá, napr. pri varení, bicyklovaní alebo inej bohumilej aktivite a tieto slovíčka a frázy počúvať. Nový jazyk vám naskáče do hlavy, ani sa nenazdáte. Určite tým potešíte svojich blízkych bez rozdielu veku.

Ak by ste si ju chceli najprv prezrieť, tak u nás vo fonde ju nemáme, ale nezúfajte, vydavateľstvo INFOA, ktoré ju vydalo, ju má ešte na sklade a určite ju nájdete vo viacerých kníhkupectvách.

https://www.infoa.sk/zbozi/audiokniha-anglictina-farebna-konverzacia-mp3-cd-sk-vydanie

 

Dnes malý darček - pero s logom knižnice + magnetické záložky do knihy Martinus - pre vyžrebovaného používateľa č. preukazu 273C36059522830457092.

Späť na kalendár podujatí