Tip na knihu + adventné prekvapenie na 4. decembra

Aká kniha sa do predvianočného obdobia hodí viac ako Vianočné mystérium? Predstavujeme vám tip kolegyne Lucky, ktorá ju prečítala a vždy, keď si na ňu spomenie, tak sa usmieva. Tvrdí, že kniha je skvelá, zábavná a múdra zároveň. Dostala sa k nej "náhodou" pred pár rokmi, asi v takomto čase začiatkom decembra. Netušila, do čoho ide, zaujala ju najskôr formálna stránka knihy a svoje určite urobila predvianočná nostalgia, ktorá z nej dýcha. Obrázky spoluvytvárajú príbeh a podľa nej vyzerajú ako z krabičky s vianočným čajom.

Spočiatku to vyzeralo ako veľmi dobre napísané napínavé pátranie a naraz si uvedomila, že vlastne číta neobvyklú náboženskú literatúru. Divná kombinácia, všakže? Tu to ale funguje. Nečudo, veď autor je nielen zručný rozprávač, ale aj historik a filozof. 

Ešte priznáva, že nedokázala dodržať "odporúčané dávkovanie" a hoci sa veľmi snažila, nevydržala až do Štedrého dňa, „zhltla“ ju oveľa skôr. Určite knihu odporúča všetkým, ktorí ešte nezabudli byť deťmi a majú stále chuť sa hrať.

Ak sa vám nepodarí kúpiť knihu v tlačenej verzii, vždy je tu ešte skvelo načítaná audiokniha.

https://medziknihami.dennikn.sk/clanky/hysteria-okolo-vianocneho-mysteria/

Dnešný darček - zdarma káva alebo čaj z automatu ☕ podľa vlastného výberu - pre prvého návštevníka čitárne

Späť na kalendár podujatí