KNIHY A VIANOCE – zaručene dobré spojenie

Vianoce sa blížia a my sme späť s tipom na knižné darčeky.

Je tu 3. ročník našej predvianočnej aktivity Kniha na Vianoce.

Od 1. – 23. decembra 2022 Vám budeme prinášať tipy z množstva vydávaných kníh a niektoré by Vás snáď mohli zaujať natoľko, že sa rozhodnete ich kúpiť pre seba alebo pre svojich blízkych ako vianočný dar.

Vlaňajší december sa niesol v znamení našej ankety, či je kniha vhodným darom na Vianoce alebo akýkoľvek iný sviatok. Potešilo nás, že 64 % z Vás je presvedčených, že kniha je vhodný darček a že tým nič nepokazíte. Veríme teda, že Vás naše tipy inšpirujú a či si vyberiete práve z našich tipov, to až také podstatné nie je, dôležité je, že knihy kupujete, požičiavate, vymieňate a čítate.

S tipom na knižný darček prichádza každodenné prekvapenie v podobe adventného kalendára pre našich používateľov, ktorým sa chceme drobnou pozornosťou odmeniť zato, že ste našimi členmi, chodíte k nám.

ALE POZOR! Milý darček máme aj pre nášho používateľa, ktorý nám pošle svoj tip na knižný darček na adresu kniznica@svkpo.gov.sk. Okrem názvu knihy, ktorá ešte musí byť dostupná na knižnom trhu, a svojho krstného mena, musí napísať dôvod, pre ktorý knihu odporúča. Potešia nás vtipné a veselé návrhy...

Kniha na VianoceAdventný kalendár 2022

Späť na archív noviniek