BOOKPORT online službu sprístupňujeme zaregistrovaným používateľom od 1. decembra 2023

Obsahuje vyše 9 500 titulov z odbornej a populárno-náučnej literatúry prístupných v plných textoch. Podmienkou využívania je prvotná osobná registrácia používateľa v priestoroch ŠVK v Prešove na Námestí mládeže 1.

Z našej internetovej siete v knižnici sa prihlásite na registračnú stránku služby BOOKPORT. Musíte uviesť rovnakú e-mailovú adresu, ktorú ste poskytli ako kontaktnú elektronickú adresu na prihláške pri registrácii za používateľa ŠVK. Na túto adresu Vám príde e-mail od odosielateľa info@bookport.cz s aktivačným linkom, ktorým potvrdí vytvorenie vlastného používateľského konta na BOOKPORTe, nastavíte si heslo a aktivujete si tak bezplatný online prístup k ponúkaným kolekciám kníh.

Využívanie služby Vám bude umožnené počas celej doby platnosti registrácie v ŠVK v Prešove, z ľubovoľného miesta s prístupnosťou na internet, teda aj na diaľku (mimo priestorov knižnice), vždy po úspešnom prihlásení sa do svojho konta na BOOKPORTe. Budete si môcť čítať knihy Online na webe alebo Offline prostredníctvom modernej aplikácie v tablete alebo v mobile.

V prípade použitia mobilnej aplikácie BOOKPORT na mobilnom zariadení s operačným systémom Android alebo iOS Vám bude umožnené stiahnuť si simultánne najviac 10 kníh aj na offline čítanie a využívať Vami vybrané dokumenty aj tam, kde nie je prístup na internet.

Službu môžete využívať najviac na 3 rôznych (svojich) zariadeniach.

Veríme, že Vás nová služba poteší - naši konzultanti a operátori Vám ochotne poradia.

Späť na archív noviniek